Dozorce 3 - sledování počítače, monitorování PC, kontrola zaměstnanců, monitoring uživatelů, využití SW

NOVÁ VERZE SYSTÉMU - Dozorce 4 (DoZo)

Máme pro vás skvělé zprávy! Byla vydána kompletně přepracovaná nová řada monitorovacího systému Dozorce 4, která podporuje všechny aktuální verze Windows a Windows Server. Nejedná se o pouhý upgrade, nová verze byla kompletně přepracována, přináší celou řadu novinek, rozšiřuje možnosti v rámci 10ti modulů a stává se tak jedničkou na trhu sledovacích nástrojů a pokračováním úspěšné série Dozorce 3.

Nová řada systému Dozorce je k dispozici na Dozorce.comAktuální ceník - licence programu

Kalkulátor ceny za licence |

Ceny zde uvedené jsou za 1 licenci. Licence Vás opravňuje k neomezenému užívání (tj. instalaci) na 1 počítač.

Nemocnice a školy mohou mít slevu 10-20%

.
Aktuální ceník monitorovacího systému Dozorce 3 

Počet licencí 1 2 3-5 6-9 10-29
Cena za 1 licenci 450,- 400,- 550,- 650,- 550,-

Žlutou barvou jsou vyznačeny zvýhodněné ceny pro jednotlivce

Počet licencí 30-49 50-99 100-499 500-999 1000 a více
Cena 500,- za 1 licenci -0% -10% -25% -40% -60%
Pozor! Razantní snížení cen:

Rozhodli jsme se vyhovět četným žádostem Vás, našich zákazníků. Přehodnotili jsme pohled na kategorizování zákazníků na jednotlivce a firmy podle počtu zakupovaných licencí a snížili ceny.

Proč ceny od počtu 3 licencí a více opět narostou?

Cena 1-2 licencí je nastavena pro jednotlivce a proto je nižší, než je tomu v případě 3 a více, kde se cena odvíjí od faktu, že takovýto počet již jednotlivec nevyužije. Při nákupu licencí o počtu 30 a více se opět cena za licenci dostává na cenovou hladinu srovnatelnou s cenou pro jednotlivce a dále se snižuje.

Proč nemohu zakoupit např. 15x1 licenci?

Každý balík licencí, který objednáte je registrován na přidělený, jiný účet. Tj. v případě objednání 15ti licencí "po jedné", obdržíte také 15 různých účtů. Protože každý účet nemůže být viděn ani nabízen v jiném účtu, byl by výsledek takový, že by žádný z počítačů neviděl další a nemohl se k němu připojit. Jednalo by se tedy o 15 od sebe izolovaných instalací. Proto je nutné vždy zakoupit požadovaný počet licencí najednou, v jednom balíku, v jedné objednávce. Toto omezení se na možnost budoucího rozšíření počtu zakoupených licencí nevztahuje. V tomto případě by zůstal účet pouze jeden a jen by se rozšířil počet licencí, které by obsahoval.


 
Detect language » Czech
 
 
Detect language » Czech
 
 
Detect language » Czech
 
 
Detect language » Czech