Dozorce 3 - sledování počítače, monitorování PC, kontrola zaměstnanců, monitoring uživatelů, využití SW

NOVÁ VERZE SYSTÉMU - Dozorce 4 (DoZo)

Máme pro vás skvělé zprávy! Byla vydána kompletně přepracovaná nová řada monitorovacího systému Dozorce 4, která podporuje všechny aktuální verze Windows a Windows Server. Nejedná se o pouhý upgrade, nová verze byla kompletně přepracována, přináší celou řadu novinek, rozšiřuje možnosti v rámci 10ti modulů a stává se tak jedničkou na trhu sledovacích nástrojů a pokračováním úspěšné série Dozorce 3.

Nová řada systému Dozorce je k dispozici na Dozorce.comDownload testovací DEMO verze

DEMO verze monitorovacího systému Dozorce slouží k vyzkoušení funkcí a k praktické ukázce jeho možností. Program si můžete stáhnout pomocí odkazu níže. K dispozici je Vám také ceník plné verze produktu a popis SW Dozorce, vč. možností sledování počítače.

Jednodenní DEMO verze obsahuje oproti plné verzi několik omezení:

POZOR: provoz bude ukončen na přelomu (23:59:59) dne provedené instalace
• další pře/instalace není dovolena (pouze na vyžádání) - neplatí pro upgrade
• záznamy se ukládají pouze do jediného dne: 1.1.2000
• není podporována funkce zasílání mailu s výsledky monitoringu
• není podporována funkce aplikace systému pomocí loginscriptu
• není podporována funkce připojení vzdáleného počítače pomocí FTP serveru

DEMO verze není pravidelně aktualizována. Plná verze včasně reaguje na detekční software třetích stran a reaguje na možné chyby. DEMO verze NENÍ odraz aktuální plné verze.

Instalační klíče DEMO licence

Při instalaci DEMO verze jsou registrační informace předvyplněné. Plné verze produktu jsou generovány pro každého zákazníka odděleně, proto po zakoupení plné verze obdržíte instalátor, vč. instalačních klíčů, nový.

Aktuální DEMO verze: 3.76c
Nejnovější FULL verze: 3.84c

 

Stáhnout JEDNODENNÍ DEMO verzi systému Dozorce 3

Pro OS: Windows 2000 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8


V případě zájmu (a odběru většího množství licencí) můžete zažádat o tyto doplňkové moduly, které jsou nabízeny zdarma:

Modul RemRun
Tento modul umožňuje pohodlnou vzdálenou instalaci na PC. Modul nejprve proscanuje Vaši síť, vypíše nalezené počítače a poté jednoduchým způsobem umožní vzdálenou instalaci na jednotlivá PC

Modul Sestavy
Jedná se o modul, který shromažďuje zaznamenaná data monitoringu všech PC na jednom místě (databáze Postgres) a umožňuje tvorby statistik a dalších výstupů skrze všechna Vaše PC

více


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Ne vždy a ne ve všech případech je provozování všech druhů monitoringu, a dalších funkcí monitorovacího systému Dozorce, v souladu se zákony. Záznam všech monitorovaných událostí lze v systému potlačit (v nastavení programu), proto vždy proveďte řádné nastavení systému tak, abyste monitorováním některých událostí nepřekročili zákon. Pokud se nejedná o monitorování počítačů zaměstnavatele zaměstnavatelem, kde tato skutečnost neplatí ve všech případech, musí být uživatel monitorovaného počítače o Vašich záměrech předem informován. Snažíme se zneužití našeho systému zabránit a žádáme Vás o nahlášení jakéhokoli podezření ze zneužití našeho systému v
Nahlášení zneužití.
Monitorovací systém Dozorce je určen výhradně k legálnímu využití, kde slouží k pomoci při správě počítačů, sledování využívání, popř. vytížení počítačů a zajištění bezpečnosti.

 

 
Detect language » Czech
 
 
Detect language » Czech
 
 
Detect language » Czech
 
 
Detect language » Czech
 
 
Detect language » Czech