Dozorce 3 - sledování počítače, monitorování PC, kontrola zaměstnanců, monitoring uživatelů, využití SW

NOVÁ VERZE SYSTÉMU - Dozorce 4 (DoZo)

Máme pro vás skvělé zprávy! Byla vydána kompletně přepracovaná nová řada monitorovacího systému Dozorce 4, která podporuje všechny aktuální verze Windows a Windows Server. Nejedná se o pouhý upgrade, nová verze byla kompletně přepracována, přináší celou řadu novinek, rozšiřuje možnosti v rámci 10ti modulů a stává se tak jedničkou na trhu sledovacích nástrojů a pokračováním úspěšné série Dozorce 3.

Nová řada systému Dozorce je k dispozici na Dozorce.comObjednávka licencí nebo služeb

Pokud máte zájem o nákup licencí monitorovacího systému Dozorce 3, řiďte se nabídkou uvedenou v ceníku a objednávku zašlete pomocí níže uvedeného objednávkového formuláře.

V případě zájmu (a odběru většího množství licencí) můžete zažádat o tyto doplňkové moduly, které jsou nabízeny zdarma:

Modul RemRun
Tento modul umožňuje pohodlnou vzdálenou instalaci na PC. Modul nejprve proscanuje Vaši síť, vypíše nalezené počítače a poté jednoduchým způsobem umožní vzdálenou instalaci na jednotlivá PC
  více o modulech

Modul Sestavy
Jedná se o modul, který shromažďuje zaznamenaná data monitoringu všech PC na jednom místě (databáze Postgres) a umožňuje tvorby statistik a dalších výstupů skrze všechna Vaše PC
  více o modulech


UPOZORNĚNÍ:


1 zakoupená licence Vás opravňuje k neomezenému užívání (tj. instalaci) na 1 počítač.
Nerozlišuje se počítač sledovaný či jen sloužící k připojení (popř. jako prohlížeč zaslaných výsledků pomocí emailu). Pokud uvažujete o vzdáleném připojování k počítači (ať už kvůli správě nebo pro stažení/čtení záznamů monitoringu), musíte objednat minimálně 2 licence, popř. počet sledovaných počítačů + 1.

Důrazně doporučujeme před zasláním objednávky vyzkoušet naši DEMO verzi produktu

 

Objednávky zasílejte pomocí kontaktního objednávkového formuláře:

NEBO využijte náš mail: objednavka@dozorce.cz. Dotazy pište na mail: info@dozorce.cz.

 

Pro společnosti se zájmem o personální audit

Protože se snažíme maximalizovat kvalitu námi poskytovaných služeb, rádi bychom o Vašem výběru služby pohovořili. A to buď elektronicky nebo osobní návštěvou. Protože se všechny námi nabízené služby přizpůsobují zákazníkům, volíme možnost objednávky formou kontaktu. Zašlěte, prosím, objednávku spolu s vybranou službou a základními informacemi o Vaší firmě na níže uvedenou e-mailovou adresu.
Pokud máte zájem pouze o nákup licencí, využijte odkaz výše, v odstavci Pro jednotlivce (nebo nákup licencí).


Objednávky zasílejte na objednavka@dozorce.cz

Nahoru