Dozorce 3 - sledování počítače, monitorování PC, kontrola zaměstnanců, monitoring uživatelů, využití SW

NOVÁ VERZE SYSTÉMU - Dozorce 4 (DoZo)

Máme pro vás skvělé zprávy! Byla vydána kompletně přepracovaná nová řada monitorovacího systému Dozorce 4, která podporuje všechny aktuální verze Windows a Windows Server. Nejedná se o pouhý upgrade, nová verze byla kompletně přepracována, přináší celou řadu novinek, rozšiřuje možnosti v rámci 10ti modulů a stává se tak jedničkou na trhu sledovacích nástrojů a pokračováním úspěšné série Dozorce 3.

Nová řada systému Dozorce je k dispozici na Dozorce.comNahlášení zneužití monitorovacího systému Dozorce

I přesto, že se snažíme zabránit zneužívání našeho systému, nemusí být naše snaha vždy úspěšná. Proto existuje tato stránka, kde lze jednoduchým způsobem nelegální užívání systému nebo jiné používání systému, které je v rozporu s licenčním ujednáním, nahlásit.

Jedná se zejména o nahlášení nepřípustné instalace systému na počítače bez uživatelova svolení, nalezení našeho systému na počítači, kde je jeho provoz v rozporu se zákonem (např. i sledování událostí systému, které porušuje zákon) nebo jakékoli jiné činnosti, prováděné pomocí monitorovacího systému Dozorce, které nejsou v souladu se zákonem, popř. Vás jiným způsobem obtěžují.

V případě potvrzení porušení některých z bodů licenčního ujednání, popř. porušení zákona, se budeme snažit Vám vyjít maximálně vstříc a Váš problém vyřešit.

Hlášení o zneužití monitorovacího systému Dozorce zasílejte na zneuziti@dozorce.cz.
Děkujeme.