Dozorce 3 - sledování počítače, monitorování PC, kontrola zaměstnanců, monitoring uživatelů, využití SW

NOVÁ VERZE SYSTÉMU - Dozorce 4 (DoZo)

Máme pro vás skvělé zprávy! Byla vydána kompletně přepracovaná nová řada monitorovacího systému Dozorce 4, která podporuje všechny aktuální verze Windows a Windows Server. Nejedná se o pouhý upgrade, nová verze byla kompletně přepracována, přináší celou řadu novinek, rozšiřuje možnosti v rámci 10ti modulů a stává se tak jedničkou na trhu sledovacích nástrojů a pokračováním úspěšné série Dozorce 3.

Nová řada systému Dozorce je k dispozici na Dozorce.com* Nabídka služeb je dočasně pozastavena *

Analýzy stavu HW a SW - využití počítačů (pro větší organizace)

Hardwarové vybavení

I přes opakující se trend postupného zlevňování výpočetní techniky a hardwaru vůbec, je i zde co ušetřit. Množství VT, která se ve vaší firmě nachází, nemusí být tak velké. Výkonné sestavy, které si vedoucí jednotlivých oddělení poručili, protože dle jejich slov, k vykonávání svěřené práce potřebují, nemusí být tak výkonné, jak se zdá. VT technika se nemusí obměňovat na všech místech, protože všechna místa jí nevyužívají stejně. Výhodnější řešení je obměňovat či rozšiřovat VT techniku tam, kde to je skutečně nutné.
Předejděte neoprávněným požadavkům na novou VT či rozšíření komponent. Odhalte využití počítačů k mimopracovním činnostem. Jedině tak poznáte, zda kupujete nejnovější model skvělého počítače na hraní her, namísto pracovním účelům neposlušného zaměstnance. My Vám poradíme kde stav není v pořádku, kde je skutečně nutné VT obměnit a kde je to naopak naprosto zbytečné, komu nevyužitou VT vzít a využít jinde, kde ji opravdu potřebují, kde ušetřit a na která oddělení s dávat pozor.

Jaké budou výsledky analýzy?

Na základě výběru služby se Vám dostane do rukou detailní rozpis počítačů a jejich využití. Díky těmto informacím, můžete provést přemístění VT, rozhodovat o nákupu nové VT a periferiích. Na nákupu a schopnosti rozeznat neoprávněné požadavky na novou VT lze ušetřit nemalé prostředky. Se vším Vám poradíme a v předávací zprávě naleznete i návrh řešení stavu.
Objednávka služeb však není podmínkou pro nákup licencí (lze je objednat samostatně).