Dozorce 3 - sledování počítače, monitorování PC, kontrola zaměstnanců, monitoring uživatelů, využití SW

NOVÁ VERZE SYSTÉMU - Dozorce 4 (DoZo)

Máme pro vás skvělé zprávy! Byla vydána kompletně přepracovaná nová řada monitorovacího systému Dozorce 4, která podporuje všechny aktuální verze Windows a Windows Server. Nejedná se o pouhý upgrade, nová verze byla kompletně přepracována, přináší celou řadu novinek, rozšiřuje možnosti v rámci 10ti modulů a stává se tak jedničkou na trhu sledovacích nástrojů a pokračováním úspěšné série Dozorce 3.

Nová řada systému Dozorce je k dispozici na Dozorce.com* Nabídka služeb je dočasně pozastavena *

Popis řešení (pro větší organizace)

Pokud Vás zajímá spíše výsledek auditu, jste na těchto stránkách správně. Pokud máte zájem pouze o nákup licencí, berte následující řádky pouze informativně. Objednávka služeb není podmínkou pro nákup licencí (lze je objednat samostatně).

Postup při implementaci monitorovacího systému Dozorce, k naplnění některé z vybraných služeb, může probíhat několika způsoby. Výběr toho nejlepšího řešení se provádí po konzultaci se zástupci vedení Vaší firmy. Po upřesnění požadavků a výběru odpovídající služby proběhne konzultace se zástupci IT oddělení. Tam bude nalezena nejvýhodnější a nejšetrnější možnost implementace.

Protože se sběr dat od jednotlivých počítačů provádí, dle dohody, několik týdnů, je potřeba zajistit co nejvíce bezpečný způsob spouštění monitorovacího systému. U malých firem doporučujeme instalaci na jednotlivé počítače (pomocí modulu RemRun je instalace provedena vzdáleně), kvůli absenci nebo nedostatečnému výkonu serverů. U větších firem doporučujeme využití login skriptu nebo jiných postupů, které lze provádět vzdáleně, plošně na celé síti. Program se neinstaluje, pouze se spustí a zahájí svou činnost.

Výsledky záznamů jednotlivých počítačů se ukládají v zašifrované podobě buďto na lokální počítač nebo na síť, kde má každý počítač svůj adresář, který se automaticky vytvoří. V každém okamžiku lze výsledky načíst ze serveru nebo stáhnout z připojeného počítače.
Naopak v čitelné podobě budou ukládání informace o počítači a přihlášených uživatelích.
Nastavení možností systému je kdykoli libovolně měnitelné pro jakýkoli počítač, výchozí nastavení je sdíleno.
Běh programu lze omezovat na zadané počítače nebo na všechny kromě zadaných. Jako blokovací informace lze použít IP adresa, MAC adresa, login či síťový název počítače.
Provoz programu lze vzdáleně ukončovat současně na všech počítačích nebo pouze na vybraných.

Po dokončení sběru dat je vše vráceno do původního stavu. Poté započne analýza dat, jejímž výsledkem bude detailní předávací zpráva, která bude obsahovat ty detailní informace, které si zvolíte při výběru služby.

Zbylé vlastnosti programu se řídí dle popisu programu a možností sledování počítače.